top of page
WhatsApp Image 2023-05-05 at 21.36.58.jpeg

HATİPOĞLU Ağaç Ev Modelleri

AĞAÇ EVLER

 

Ağaç Evler, Ağaç Ev Yapımı, Ağaç Ev İmalatı

Projeden Montaja % 100 Kalite, Garantili Doğal Ağaç Evler 

Ağaç Ev Modelleri, Ağaç Ev İmalatı, Ağaç Ev Yapımı, Ağaç Ev Fiyatları, Ağaç Ev Projeleri hakkında bilgiler. Ağaç Evler tek katlı, iki katlı yada müstakil yapıda olup, doğası gereği özel yalıtım özelliğine sahiptir. Ağaç Evler, genellikle doğa ile çevrili alanlarında tercih edilir. Karmaşadan uzak zaman geçirmek isteyen aileler için benzersiz bir deneyim sunar.

EVO AHŞAP YAPILAR, % 100 kalite garantisi ile çevreye duyarlı ve doğaya değer veren bir ahşap yapı üreticisidir. Sağlıklı bir yaşam alanında vakit geçirmenin önemini bilen müşterilerimiz için ürettiğimiz ağaç evler doğal ve pratik bir çözümdür. Depreme ve yangına dayanıklı ağaç evler sürdürülebilirliği ile yıllar içinde kendini kanıtlamıştır.

Ağaç Ev Projeleri, Ağaç Ev Modelleri ve Fiyatları

 

Ağaç Evler projelerimize göz atın. ⇓  Ağaç ev projesinin fiyatı, metrekaresi ve teslim süresini görmek için görsele tıklayın.

AĞAÇ EV İMALATI ve AĞAÇ EVLER ‘İN ÖZELLİKLERİ

 

Ağaçlar dışarıdan katı ve şekil almaz gibi görünseler de usta ellerin tecrübesi ile birleşerek mükemmel bir forma dönüştürülür. Standart ağaç ev çeşitlerimizin yanı sıra özel tasarım ağaç ev projelendirme ve imalatı yapıyoruz. Küçük veya büyük istediğiniz ölçülerde tek katlı yada dubleks ağaç ev imalatı gerçekleştirmekteyiz. Tek katlı yada iki katlı geleneksel, rustik ve modern ağaç ev modelleri yaşam şekliniz ve beklentilerinize göre projelendirilmektedir. Verandalı, çatı katlı, asma katlı ve farklı özelliklerde ahşap veya ağaç ev ile arsanızı değerlendirerek yeni bir yaşam tarzına yer açın.

Küçük tek katlı kullanışlı bir ağaç ev veya kullanım alanı geniş bir ağaç ev imalatı için bize güvenebilirsiniz. Hayalinizdeki ahşap yapılar ve size özel projeleri hayata geçirmek çalışıyoruz. Firmamız ağaç ev imalatının yanı sıra uzman iç mimar ekibi ile iç mekan tasarım hizmeti de vermektedir. Ahşap yapı sektöründe edindiğimiz tecrübeler ve teknolojiyi yakından takip etmemiz ile isteklerinize hızlı dönüşler sağlamaktayız.


Ahşap yapılar inşa ederek doğayı eviniz haline getirirken hiçbir şekilde doğanın dengesini bozacak hamlelerde bulunmuyoruz. Üretim için kullandığımız ağaçları özenle temin ederek size özel evler hazırlıyoruz. Doğa ile özdeşleşen ağaç ev modellerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN AĞAÇ EVLER TERCİH ETMELİYİZ?

 

Ahşap ve ağaç, dayanıklılığı asaleti ve zarifliği ile muazzam bir yapı malzemesidir. Doğal ve sağlıklı olan ahşap ve ağaç evlerin insanlar üzerinde rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi olduğu bir gerçektir. Ahşap yapılar ile evlerimize taşıdığımız ağaçların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ağacın rengi, dokusu ve damar şekilleri yapılacak evin kalitesini etkilemektedir. İmalatta kullanılan ağaç türlerinin işlenmeye uygun ve boya tutma özelliğine sahip olması üretim sırasında dikkat edilen bir diğer özelliktir.

Ağaç ev imalatına uygun olan ağaçları gerektiği kadar fırınlama ve emprenye işlemlerinden geçirerek kaliteli bir işçilik çıkarmaya özen gösteriyoruz. Tek katlı ve dubleks ahşap ve ağaç ev imalatında kullandığımız ağaçların hepsi olgunlaşmış ve yaşam ömrünü tamamlamış ağaçlardır. Bu tür ağaçların iç yapısı oturmuş olduğundan uzun yıllar sapa sağlam sağlar. HATİPOĞLU AHŞAP olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz ağaç evlerin kaliteli bir üretim sürecinden geçerek uzun yıllar kullanabileceğinizin garantisini veriyoruz.

bottom of page